Ako to funguje pre kupujúcich?

Tiež rád robíš veci inak a ideš na to vlastnou hlavou?

1. Vyplň svoj profil

Si freelancer podnikateľ alebo ste už menšia firma? Odlíš sa od konkurencie a zažiar svojím portfóliom, skúsenosťami alebo schopnosťami a prilákaj nových klientov. Každá dobrá spolupráca je založená na dôvere, preto si daj záležať na pravdivosti informácií vo svojom profile.

2. Pridávaj ponuky na zadané požiadavky

Reaguj na otvorené požiadavky klientov svojimi ponukami s informáciami o cene, termíne dodania. Klient však bude môcť porovnať aj odporúčania, portfólio a iné parametre z tvojho profilu. Ak si klient vyberie práve tvoju ponuku, spolupráca môže začať.

3. Pracuj na svojich zákazkách

Tvoj klient vloží kredit na web skôr ako začneš pracovať. Máš tak istotu, že klient to so svojou požiadavkou myslí vážne. A keďže ti kryjeme chrbát aj po právnej stránke, môžeš naplno sústrediť na svoju prácu. S klientom spolupracujete, komunikujete, diskutujete a vymieňate si dokumenty online cez Pracovňu projektu, odkiaľkoľvek.

4. Zarob a využi svoj talent aj ty

Za dobre odvedenú prácu ti klient schváli platbu a získavaš hodnotenie, ktoré ti môže veľmi pomôcť získať ďalšie kvalitné zákazky. Ak si podnikateľ, do účtovníctva sa ti nepletieme, sám vystavíš faktúru. Za sprostredkovaný biznis si necháme 10% províziu, ktorú investujeme hlavne na prilákanie ďalších klientov pre vás. Ak nič nezarobíš ty, nedostaneme nič ani my, je to fér.

 

Chcem pracovať SOM FREELANCER