JAVA programator

Kategória: Aplikácie & SoftwareDesktop aplikácie

Pridaný: 16. 04. 2016 09:26

Rozpočet: nie je

Uzavretie pož.: 07. 05. 2016 09:26

Hľadám JAVA programátora do tímu na dlhodobú spoluprácu, pre vývoj už existujúcej aplikácie.

Špecifické požiadavky:

Prajete si vytvoriť novú aplikáciu, alebo prepracovať existujúcu? (nepovinné): Upraviť už existujúcu aplikáciu

Operačný systém, na ktorý sa chcete zamerať (nepovinné): Microsoft Windows,Apple Mac OS / OSX,Linux / Unix,Iný

Majú byť použité konkrétne technológie alebo programovacie jazyzky? (nepovinné): JAVA

Doplňujúce otázky od expertov (4):

Zdravim. Mal by som zaujem. Chcel by som sa opytat na casovu narocnost daneho projektu a na ako dlho zhanate programatora.

Zdravim,

na casovej narocnosti sa vieme dohodnut vzhladom na pozadovane ulohy. Vo vacsine pripadov je mozne si to casovo naplanovat na obdobie, 1-6 mesiacov. Avsak "urgentne" poziadavky je niekedy nevyhnutne dopracovat v priebehu tyzdna a nasledne byt schopny riesit pripadne bugfix-y v priebehu najblizsich dni po nasadeni riesenia u zakaznikov. Programatora zhaname na dlhodobu spolupracu a teda radovo niekolko rokov. Sme mala rozvijajuca sa spolocnost s momentalnym poctom internych aj externych kolegov 10.


V tom pripade mam zaujem. No zatial len na nejaku formu part timu. Je aj taka moznost ? Nakolko momentalnu firmu neplanujem menit. No rad by som si privirobil nieco naviac nejakou part time poziciou.

Dobry den,

samozrejme, takato forma spoluprace je mozna.


mozte mi aj priblizne popisat projekt? ake technologie pouzivate a co vlastne robite ? Takisto by som sa chcel spytat ako vlastne teraz dalej by nasa spolupraca pokracovala ? ci je potrebny nejaky pohovor a podobne.

Dobry den, jedna sa o aplikaciu (klient <=> server), ktora sprostredkuva HW prostriedky pc na ktorom bezi servru. Nakolko sa jedna o citlive informacie, dalsie info by bolo predmetom osobneho pohovoru. Sposob spoluprace je zvacsa z domu, avsak su nevyhnutne obcasne stretnutia aspon 1krat cca raz, za 4-6 tyzdnov u nas vo firme.


mozem este vediet kde sidlite ?

Dobry den. Presov.


Máš doplňujúcu otázku k požiadavke?

Prihlás sa do svojho účtu freelancera a odošli otázku autorovi požiadavky.

Aktuálne ponuky(1):