Logo, Dizajn Facebook, Dizajn e-shop

Kategória: Design & GrafikaLogo Design & Branding

Pridaný: 16. 04. 2016 13:45

Rozpočet: nie je

Uzavretie pož.: 07. 05. 2016 13:45

Dodanie do: 30. 04. 2016

Dobrý deň.
Moja požiadavka sa týka dizajnu e-shopu a facebooku + logo. E-shop sa bude nachádzať na www.sibalko.sk originálny názov "Šibalko". E-shop sa bude zameriavať výhradne na tovar pre deti a preto pozadie aj bannery musia byť hravé,veselé skrátka tam budú nakupovať mamičky a preto to musí byť poznať.
.psd šablonu mám.

Špecifické požiadavky:

Typ loga: (nepovinné): Kombinácia textu a symbolu

Štýl loga: (nepovinný): Vtipný,Neviem / Iný

Kde bude logo použité? (nepovinné): Web, Iné

Máte určité preferované farby? (nepovinné): Modrá, fialová zelená a všetky pozitívne farby navodzujúce dobrú náladu :)

Na aké služby alebo produkty je vaša spoločnosť alebo web zameraný? (nepovinné): Predaj tovaru pre deti. Tričká "The Mountain" , Rozprávkové obliečky, deky, plyšové hračky a matrace do detských postieľok.

Používate nejaký slogan? (nepovinné): Momentálne žiaden nemám ale privítal by som ho. Samozrejme niečo originálne. Takýchto e-shopov je 1000 ale Ja som iný jednám zo zákazníkmi osobne a robím to s radosťou.

Má sa váš expert pri tvorbe loga niečomu vyhnúť? (nepovinné): Aby sa nestalo že to nebude čitateľné. Z loga musí byť poznať radosť.

Doplňujúce otázky od expertov (8):

Dobrý deň,

jedná sa len o grafický návrh e-shopu alebo to chcete rovno aj naprogramovať?

Jedná sa o návrh ale s tým že .psd mám. Neviem čo to pomôže ale povedali mI že to odstráni programovanie. Tak teraz neviem :)


Ak máte .psd súbor to znamená, že v ňom pravdepodobne máte grafický návrh. To určite neodstráni programovanie, ale skôr dizajnovanie.

Áno, s tým súhlasím. Ale stále neviem v ktorom smere chcete spolupracovať :)


Viem vám pomôcť s grafickým návrhom loga a cover fotky + profilovky na facebook. Môj brat je programátor, ten by vám zase vedel pomôcť s programovaním.

Ďakujem za ponuku ale Ja to potrebujem spraviť tak aby logo ladilo z dizajnom stránky. Dizajn e-shopu chcem foto + ilustrovaný .


To by bola chyba keby ste prisposobovali logo dizajnu webstránky. Robieva sa to naopak. Najskor si urcite firemnu identitu na zaklade vasich cielov a idey spolocnosti. To by ste mali zverit do ruk skusenemu dizajnerovi.

Máte pravdu zle som sa vyjadril a preto to vyznelo opačne. Zháňam v prvom rade niekoho kto Mi grafiku urobí kompletne a nie jeden to a, druhý tamto a výsledok bude zlý :)


S tym by nebol problem. Mam skusenosti ako s tvorbou tlacovin tak aj s webdizajnom + spolupracujem s bratom programatorom. Takze by som Vam vedel poskytnut komplexne riesenie.

Výborne :) Takúto ponuku hľadám. Teraz ta druhá hlavná časť. Nezaujíma čo ste doteraz robily, zistil som že takéto informácie sú zavádzajúce. Zaujíma ma čo ponúknete mne. Ja chcem na stránke. Zadania si prečítajte v profile a v zadaní prác. Zašlite Mi Vašu IP adresu a Ja Vám sprístupním náhľad momentálneho zhľadu e-shopu. Ponúknite Mi nejakú ilustrovanú grafiku ktrorú by ste chcely použiť, zašlite Mi niečo čo ma presvedčí :) Doporučujem čo najskorej pretože s touto stránkou chcem skončiť a idem zadať prácu niekde inde. Zatiaľ s pozdravom Nosek Miroslav.


Ak ideme spolupracovat tak budem od vas potrebovat 100% suhlas a takisto komplexnejsie zadanie ktore by som vam poslal formou dotazniku. Az potom sa mozem pustit do prace.

Spolupracovať budeme až keď Mi zašlete nejakú ilustráciu na ukázku nemusí sa týkať webu, aby ste si nemyslely že chcem vykrádať Vaše nápady. Ale vo Vašom portfóliu som žiadne ilustrácie nenašiel :)


O akú ilustráciu máte záujem? V popise hovoríte len o logu a webdizajne. Chcete nejaké ilustrácie na webe? O aký štýl ilustrácie máte záujem? Viete mi poslať nejakú ukážku na inšpiráciu? S ilustráciou nie je problém pokiaľ nemáte v záujme riešiť reálne vyzerajúce digitálne kreslenie, to už by bolo pre špecialistu.

Áno chcem webdizajn a logo. Ale ilustrovaný webdizajn. Skúste zaslať napr. banner "Záruka výmeny veľkostí"


Ako som už pisal s ilustraciou nie je problem pokial nemate zaujem o nejaky komplikovany prepracovany obrazok. Ako nic v zlom ale zadarmo robim malokedy a teraz to nebude. Este raz vas poprosim, poslite mi nejaku ukazku ilustracie o aku mate zaujem. Potom vam budem vediet povedat aj cenovy odhad takej grafiky

Nič v zlom ale nebudem platiť kde komu :)


Máš doplňujúcu otázku k požiadavke?

Prihlás sa do svojho účtu freelancera a odošli otázku autorovi požiadavky.