Hľadáme skúseného kódera

Kategória: WebSamostatná programovacia úloha

Pridaný: 06. 09. 2015 20:26

Rozpočet: nie je

Uzavretie pož.: 27. 09. 2015 20:26

Hľadáme skúseného kódera, niekoho kto sa vyzná v tvorení stránok,CMS systémoch a pod. .
Pracujeme na novom projekte, ktorý by mal pomáhať živnostníkom a firmám sa presadiť na slovenskom trhu. Na našu stránku sa budú môcť pridať, my im poskytneme kvalitný reklamný priestor, kde ukážu svoje kvality a ponúkneme naše služby. Ak budú naozaj dobrý, odmeníme ich raz mesačne menším darčekom a raz ročne víkendovým pobytom, nech si od podnikania oddýchnu :) .
-------
Potrebujeme 10 nakódovaných stránok prerobiť aby boli responzívne.
Vytvoriť a nahodiť CMS systém, ktorý bude spĺňať tieto požiadavky: prihlásenie,registrácia užívateľa, pridanie firmy("kvázi inzerátu"), spravovanie pridaných firiem(užívatel si môže meniť obsah), platba = možnosť vybrať si z 3 balíčkov(každý iné služby) a ak mu nevyhovuje ani jeden, vyskladať si vlastný, po vyplnení informácií a vybraní zo služieb by sa prešlo ku platbe(implementovať platobnu branu,pravdepodobne gopay), každý registrovaný užívateľ bude môcť hodnotiť pridané firmy(1-5 bodov) a komentovať ich, na základe hodnotení sa na hlavnej stránke bude zobrazovať rebríček najlepšie hodnotených firiem.
Počítame s dlhodobou spoluprácou ! Percentá z CELKOVÉHO zisku projektu zaručené !

Špecifické požiadavky:

Potrebujete vytvoriť nový kód alebo upraviť pôvodný? (nepovinné): Vytvoriť nový kód

Potrebujete integrovať API? (Prepojiť platobné systémy, účtovné a fakturačné systémy, sociélne siete ...) (nepovinné): Platobné systémy,Účtovné a fakturačné systémy

V akom stave sa váš projekt práve nachádza? (nepovinné): Už je rozpracovaný

Máš doplňujúcu otázku k požiadavke?

Prihlás sa do svojho účtu freelancera a odošli otázku autorovi požiadavky.

Aktuálne ponuky(1):