Tvorba aplikácií

Odhaduje sa, že v roku 2019 by mal počet smartfónov v Európe presiahnuť počet obyvateľov Európy. S rozvíjaním mobilných technológií, ako aj samotných smartfónov a tabletov sa naskytujú spôsoby, ako ich využiť vo svoj prospech. Dnes už predsa skoro každý vlastní „múdry mobil“, a tak by bola škoda nevyužiť obrovské možnosti, ktoré smarftóny a tablety ponúkajú.

Mobilná aplikácia sa stáva dôležitým spojivom medzi vami a vašimi potenciálnymi klientmi a zároveň prostriedkom na poskytnutie nových služieb, alebo vylepšenie tých existujúcich. Ak sa na mobilné aplikácie nesústredíte, prichádzate o množstvo výhod.

Tvorba mobilných aplikácií si vyžaduje experta

Dobrý programátor mobilných aplikácií musí mať zmysel pre detail. S narastajúcim počtom mobilných zariadení na svete, rastie aj množstvo typov telefónov (hardvéru) a tiež operačných systémov (softvéru), na ktorom môžu ľudia vašu aplikáciu používať.

Kvalitná mobilná aplikácia musí bežať bez problémov na viacerých typoch mobilov, preto musí jej programátor stráviť veľa času detailným návrhom, samotným programovaním aplikácie, ale hlavne aj testovaním bezproblémovej funkčnosti na rôznych platformách (iOS, Android, Windows Phone, Blackberry …).

Keď je mobilná aplikácia hotová, musí navyše prejsť schvaľovaním prevádzkovateľov obchodov s mobilnými aplikáciami ako sú App Store (Apple), Google Play (Android), Windows Phone Apps (Microsoft), aby mohla byť zaradená do ponuky a aby si ju užívatelia mohli stiahnuť.

Kde hľadať dobrého programátora aplikácií?

Nájsť správneho experta, ktorého tvorba mobilných aplikácií skutočne baví a vytvorí naozaj kvalitný a fungujúci produkt môže byť veľmi prácne a zdĺhavé. Prosperovať môžete len vtedy, ak šťastne narazíte na šikovného programátora aplikácií. Alebo môžete navštíviť nový portál hlavicky.sk a vybrať si z množstva ľudí, ktorí sa venujú práve tomuto odvetviu.

Portál hlavicky.sk ponúka rozsiahle portfólio expertov, ktorí sa venujú širokému okruhu online služieb. Pre ľudí, ktorí hľadajú človeka na spoluprácu je to skvelé miesto, kde takýchto ľudí môžu rýchlo a bezpečne nájsť!

Podobný spôsob už roky funguje v zahraničí, tak prečo by nemohol aj u nás? Slovenskí programátori a iní freelanceri na hlavičkách sú rovnako kreatívni a pracovití, ako kdekoľvek inde v zahraničí. Čakajú iba na to, kedy im zadáte svoju požiadavku na prácu. Je to naozaj jednoduché a nič tým nestratíte.

Ako si najať najlepšieho experta

Na online pracovisku hlavicky.sk môžete jednoducho zadávať požiadavky na prácu expertom, ktorí sa špecializujú na to-ktoré odvetvie – v tomto prípade je to tvorba aplikácií.

Freelanceri, ktorí mobilné aplikácie vytvárajú, majú prístup k tejto vašej požiadavke a ak ich zaujme, okamžite vám dajú svoju cenovú ponuku. Vy si potom vyberiete toho, kto sa vám pozdáva najviac a rozbehnete s ním spoluprácu na vašom projekte bezpečne priamo cez portál. Získate tak aplikáciu podľa vašich predstáv a najmä rýchlo, spoľahlivo a výhodne.

Portál hlavicky.sk je tým pravým miestom, kde nájdete pracovitých a šikovných programátorov aplikácií, grafikov, dizajnérov a iných freelancerov, ktorí vám s vašim problémom radi pomôžu. Neváhajte a zadajte svoju požiadavku sa už dnes!