WEB stránka

Kategória: WebWeb stránka

Pridaný: 06. 11. 2015 10:05

Rozpočet: nie je

Uzavretie pož.: 27. 11. 2015 10:05

Potrebujem urobiť web stránku. Jej hlavnou funkciou by bolo zobrazovanie určitých lokalít na mape. Po kliknutí na konkrétnu lokalitu by sa zobrazila stránka s podrobným info o danej lokalite. Obsahovala by text, foto, obrázky a linky na ďalšie weby. Druhá funkcia stránky by bola databáza (tabuľka) daných lokalít, kde by sa dali zobrazovať a vyhľadávať podľa rôznych kritérií. Aj v tejto databáze by malo byť možné kliknúť na názov konkrétnej lokality a dostať sa na spomínanú stránku s podrobnými info o danej lokalite.

Požiadavka je, aby bol web jednoduchý. Pridávať, editovať "články" o jednotlivých lokalitách chcem robiť sám, bez rozsiahlych znalostí programovacích jazykov. Resp. tak, aby som to zvládol po úvodnom "zaškolení" autorom stránky.

Doplňujúce funkcie by mohli byť newsfeed/novinky, kde by sa zobrazovali lokality podľa toho ako budú na web pridávané. Resp. fórum, kde by čitatelia mohli diskutovať o súvisiacich témach. V prípade príliš veľkej technickej náročnosti tieto funkcie nie sú nevyhnutné.

Keďže nejde o stránku pre "biznis", ale hobby projekt, náklady na prevádzku stránky by nemali byť neprimerane vysoké.

Špecifické požiadavky:

Máš doplňujúcu otázku k požiadavke?

Prihlás sa do svojho účtu freelancera a odošli otázku autorovi požiadavky.