Webový portál

Kategória: WebWeb stránka

Pridaný: 05. 11. 2015 11:14

Rozpočet: 3000 €

Uzavretie pož.: 26. 11. 2015 11:14

Dodanie do: 15. 12. 2015

Cieľom je vytvoriť veľký funkčný webový portál, zameraný na konkrétnu, veľkú cieľovú skupinu na Slovensku. Projekt má za cieľ vybudovať web, ktorý bude združovať všetko, čo bude klient potrebovať pod jednou strechou. Na webe má vyť viac funkcionalít, nie sú extrémne náročné, ale ani jednoduché.

Dizajn aj funkčnosť má byť jednoduchá, aby zákazník vedel nájsť všetko, čo potrebuje, do pár desiatok sekúnd alebo minút. Má odrážať jednoduchosť, ale zároveň vyjadrovať to, čo všetko dokáže.

Na webe sa budú vymienať konkrétne informácie a zároveň bude slúžiť ako sprostredkovanie služieb a materiálov medzi konkrétnou cieľovou skupinou na Slovensku. Mám rád FLAT dizajn, rád by som ho uplatnil aj na tomto webe. Návštevnosť sa očakáva vysoká, najmä po etablovaní. Cieľom je pokryť čo najväčšie percento slovenského trhu. Web má byť "ALL IN ONE" - všetko pod jednou strechou.

Cena je orientačná. Nebránim sa trošku vyššej cene. Uvidíme podľa ponuky.

mal by to byť portál, na ktorom budú ľudia uploadovať súbory a zbierať odmenu. Túto odmenu budú následne môcť míňať na sťahovanie obsahu, ktorý uploadovali ostatní účastníci... Teda akási virtuálna "mena". Tieto súbory by mali byť prehľadne zoradené do rôznych kategórií a podkategórií. Zvažujem aj platobnú bránu pre premium features. Toto, čo som napísal, je CORE webu. Ďalšie funkcie by boli ponuka-dopyt. Jeden z užívateľov zadá dopyt, dostane ponuku. TIeto odvetvia by mali byť cca 4 (bazár a 3 ďalšie, proste 4 oblasti). Užívatelia si budú vytvárať profily, ktoré môžu použiť na celej stránke. Mala by tam byť aj možnosť kontaktovať užívateľov medzi sebou prostredníctvom správy. To je asi všetko.

CENA JE ORIENTAČNÁ. NEBRÁNIM SA SPOLOČNEJ DOHODE, LEN SA MI NIEKTO PROSÍM OZVITE :)

Špecifické požiadavky:

Prajete si vytvoriť novú stránku, alebo prepracovať existujúcu? (nepovinné): Vytvoriť celkom novú stránku

Potrebujete vypracovať aj grafiku webstránky? (nepovinné): Chcem nový dizajn

Dizajn webstránky pre mobilné zariadenia (Responzívny Design)? (nepovinné): PC a Mac (Počítače),Mobily a Tablety (Mobilné zar.)

Potrebujete integrovať API? (Prepojiť stránku na platobné, účtovné a fakturačné systémy, sociálne siete…) (nepovinné): Sociálne siete: Facebook Twitter Youtube …,Platobné systémy,Účtovné a fakturačné systémy,Online úložiská: DropBox Amazon Cloud Google Drive OneDrive...

Odhadovaný počet podstránok? (nepovinné): Do 50

Požiadavky na redakčný systém (spravovanie obsahu stránky)? (nepovinné): Nezáleží

Doplnkové služby (nepovinné): Hosting,SSL Certifikát,SEO Optimalizácia pre vyhľadávače

Programovacie jazyzky a technológie, ktoré majú byť použité (nepovinné): Nechám na vás

Na aké aktivity bude vaša stránka zameraná? (nepovinné): Nechám na vás

Máš doplňujúcu otázku k požiadavke?

Prihlás sa do svojho účtu freelancera a odošli otázku autorovi požiadavky.

Aktuálne ponuky(1):